نمایشگاه کاوش در طراحی
محیط دانشگاه که بر اساس صنعت بنیان نهاده شده، بر آن است تا به دانشجویان امکان دهد که با افراد حرفه ای شاغل در زمینه های مختلف کار کنند. در گالری دانشجویان، آثار خلق شده توسط برجسته ترین و خلاق ترین ذهن ها عرضه شده اند تا کیفیت بالای آموزش به نمایش در آید.
نمایشگاه کاوش در طراحی در مرکز نوآوری طراحی مالزی که بازوی حرفه‌ای لیم کوک وینگ است واقع شده است.

آثار نمایشگاه شامل لباسهای زیبا و با سلیقه، نمونه جذابی از بسته بندی،ساخت طراحی محصولات،کیف‌های ساخته شده با پارچه‌های طراحی شده،عکسهای رنگی‌ و طرح طراحی داخلی‌ است.اقتصادی مقرون به صرفه، زیبا و جذاب این نمایشگاه نشان میدهد که چگونه یک طراحی خوب میتواند ارزش و محتوا را بالا ببرد. بسیاری از محصولات طراحی و تولید شده توسط دانشجویان دانشکده طراحی و هنر دانشگاه بود.
یکی‌ از ویژگی‌‌های جالب ارزیابی خانه‌های مالایی،نمایش تصویری ردیابی توسعه خانه سازی روستائی است. چه زمانی‌ که خانه‌های چوبی مسقف با پالم بودند و چه در حال حاضر که به خانه‌های مدرن بتنی‌ با امکانات خوب تبدیل شده اند.

همچنین روی صفحه نمایش طراحی منحصر به فردی قرار دارد،سه چرخه‌ای که میتواند با رکاب زدن،به صورت دستی‌ یا توسط باطری اداره شود. آنچه قابل توجه است یک ردیف از لباسهای سنتی مالایی است که بسیاری از آنها از طراحی روی پارچه ساخته شده اند و مناسب برای پوشش رسمی‌ هستند.


در این نمایشگاه همچنین مبلمان و نقاشیها به صورت طراحی روی پارچه یا به شکل الگو به نمایش گذاشته میشوند. همچنین علاقه مندان به بسته بندی، میتوانند طراحی ها،شکل‌ها و رنگ‌های چشمگیری که برای مصارف تجاری است ببینند.