لیم کوک وینگ انگلیس

مهیج ترین و منحصر به فرد‌ترین تجربه یادگیری در اختصاصی‌ترین محل لندن
تحصیل در قلب لندن در یکی‌ از معتبرترین قسمتهای Mayfair که در Piccadilly در گرین پارک و روبروی کاخ باکینگهام واقع شده است،دانشگاه لیم کوک وینگ در شعبه لندن خود محیطی‌ امن،آرام و منحصر به فردی را ارائه میدهد.

محیط کمپ

شعبه لیم کوک وینگ در لندن یک ساختمان با شکوه تاریخی است که بیش از دو قرن پیش ساخته شده است.این ساختمان تاریخی رنگارنگ از حضور انجمن مشهور St James از اعضای خانواده سلطنتی اروپا ،اعضا هیئت دیپلماتیک بریتانیا و نویسندگان شناخته شده و همچنین مهمانانی از شرق دور دارد.امروز این ساختمان بنای یادبود معماری قرن هجدهم انگلیس‌ است، یک ساختمان موروثی که هم اکنون مکانی ممتاز برای دانشجویانی از سراسر جهان به منظور تجربه شهر پر جنب و جوش لندن فراهم می‌کند.

محل این ساختمان در محیط شیک و مدرن Piccadilly دانشگاه لیم کوک وینگ را به بهترین پایگاه برای تحقیق دانشجویان در مورد تجارت،طراحی‌،هنرهای زیبا،مد،مدیریت ،معماری،طراحی داخلی‌،جهانگردی،متحرک سازی و چند رسانه ای تبدیل می کند.

پروژه‌های صنعتی و کارآموزی تجارب بی‌نظیری را برای دانشجویان فراهم میسازد
همکاری صنعتی قسمت منحصر به فرد آموزش لیم کوک وینگ است.ما همکاری نزدیکی‌ با نام‌های مشهور مانند Eric Way طراح برجسته مد، و نام‌های تجاری شناخته شده‌ای چون Laura Ashley ، هتلهای زنجیره‌‌ای کروز، Nestle و L'Oreal داریم.در لندن، نزدیکی‌ به تمام فعالیتهای اقتصادی اصلی‌ ،بهترین فرصت برای اتصال دانشجویان ما به تجارب مرتبط صنعتی است که میتواند به کارآفرینی منجر شود.

امکانات کاملا"مجهز
شعبه لندن دانشگاه با فضای داخلی‌ قدیمی‌ خود که بیشتر تاکید به یادگیری دارد فوق العاده است.آزمایشگاه‌های کامپیوتر با امکان دسترسی به اینترنت و سالنهای سخنرانی برای ارائه و بحثهای علمی‌ موجود میباشند.کافی شاپی با شیوه زندگی‌ بین‌المللی یکی‌ دیگر از امکانات دانشگاه است. شعبه لندن تجارب ارزشمند زندگی‌ اروپایی را برای دانشجویانی که به دنبال شیوه جدید یادگیری در قرن ۲۱ هستند فراهم می آورد.