اطلاعات مهاجرت
اطلاعات مربوط به ویزای دانشجویی عمومی درجه ۴
 • شما برای تحصیل در دانشگاه لیم کوک وینگ لندن تحت ویزای دانشجویی عمومی‌ درجه ۴ باید بالای ۱۸ سال سن داشت باشید.
 • این ویزا به شما اجازه ورود به بریتانیا برای تحصیل در رشته مورد نظر تحت ویزای دانشجویی عمومی‌ درجه ۴ را میدهد.
 • ویزای دانشجوی به شما اجازه میدهد پس از اتمام مدت ویزای خود با در نظر گرفتن التزامات خاص جهت تمدید یا تجدید ویزا دانشجویی خود (حالت درجه ۴) اقدام نمایید.
 • شما برای درخواست ویزای دانشجویی بریتانیا در مالزی،باید مدارک خود را به‌ مرکز VFS در مالزی که شریک قرردادی آژانس Border بریتانیا است، ارسال نمایید.
مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا
 • تکمیل فرم درخواست ویزای دانشجویی درجه (۴ . به قسمت راهنمای قوانین مراجعه فرمایید)
 • هزینه درخواست ویزا ۱۱۲۲ رینگت است .
 • اصل گذرنامه یا سند معتبر مسافرتی
 • ۲ قطعه‌‌ عکس معتبر.( به قسمت راهنمای عکس مراجعه فرمایید(
 • برای دریافت ویزای دانشجویی شما باید از یک حامی‌ مطمئن از طریق سیستم مبتنی بر امتیازات درجه ۴،پذیرش تائید تحصیل (CAS) دریافت نمایید.هر CAS در کل ۴۰ امتیاز دارد.این ۴۰ امتیاز به دو بخش تقسیم میشود. UKBA ۳۰ امتیاز به نوع پذیرش و ۱۰ امتیاز به پشتیبانی هزینه های زندگی‌ اختصاص می‌دهد.برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه نمایید.
 • برای دریافت ۳۰ امتیاز مربوط به نوع پذیرش، شما باید نامه CAS را که توسط دانشگاه فن آوری خلاق لیم کوک وینگ برای شما تدارک دیده شده است همراه با اصل و کپی‌ مدارکی که برای دریافت CAS تسلیم کرده‌اید،ارائه نمایید.این مدارک میتواند شامل اصل مدارک تحصیلی‌،سابقه‌ کار و همچنین اگر شما از کشوری هستید که زبان ملی‌ آن انگلیسی‌ نیست،مدرک زبان انگلیسی‌ مورد تائید بریتانیا باشد.
 • برای دریافت ۱۰ امتیاز مربوط به هزینه‌های زندگی‌ باید به UKBA ثابت کنید که شما قادر به تامین مایحتاج اولیه خود در انگلستان هستید.از آنجا که شعبه لندن دانشگاه در قسمت داخلی‌ شهر واقع شده است،دانشجویان باید از طریق نشان دادن حساب بانکی‌ خود یا نامه‌ای از بانک مبلغ باید مبلغ ۷۲۰۰ پوند (۸۰۰ پوند برای هر ماه) را به عنوان پشتیبانی مالی نشان دهند. برای درخواست UKBA مبلغ ۷۲۰۰ پوند از ۲۸ روز قبل در حساب بانکی شما به طور ثابت و بدون برداشت موجود باشد. اگر حتی ۱ پوند کمتر از ۷۲۰۰ پوند در حساب خود داشته باشید ،صورت حساب بانکی شما برای درخواست ویزا پذیرفته نخواهد شد. از تاریخ صورت حساب بانکی یا نامه‌ا‌ی که از بانک دریافت می‌کنید نباید بیش از یک ماه از مدت زمانی‌ که ویزای شما در جریان تصویب است گذشته باشد. همچنین شما باید قادر باشید هر زمان به حساب خود دسترسی‌ داشته و پول برداشت نمایید.اگر شما از حساب والدین خود استفاده می‌کنید باید گواهی تولدتان که نشان دهنده نام والدینتان است را ارائه دهید.والدین شما علاوه بر ارائه نامه ای جهت تائید رابطه خویشاوندی خود با شما باید اجازه برداشت و دسترسی‌ کامل به حساب بانکی را تهیه نمایند.
 • اگر شما به هر دلیلی‌ هزینه ثبت نام خود را بطور کامل پرداخت نکرده اید،این امر بر اظهار بدهکاری شما به CAS تاثیرگذار خواهد بود.این بدان معنی‌ است که شما باید علاوه بر مخارج زندگی‌،توانایی پرداخت بدهکاری شهریه خود را نیز برای مابقی سال در نظر بگیرید.به عنوان مثال اگر سال اول تحصیل شما ۶۰۰۰ پوند هزینه دارد و شما ۴۵۰۰ پوند پرداخت کرده اید،شما ۲۵۰۰ پوند بدهی دارید.به منظور دریافت ۱۰ امتیازی که مربوط به تامین مخارج زندگی‌ است شما باید مبلغ ۷۲۰۰ پوند+۲۷۰۰ پوند را پشتیبانی نمایید.اطلاعات بیشتر در مورد قبول مدارک مربوط به اثبات پشتیبانی مالی‌