کمک‌های مالی‌
کمک‌های ویژه برای دانشجویانی که در طول تحصیل خود در دانشگاه لیم کوک وینگ با مشکلات مالی‌ روبرو هستند در نظر گرفته خواهد شد.دانشجویان می توانند تقاضانامه‌ را همراه با مدرکی‌ برای اثبات مشکل مالی‌ خود به دفتر ثبت نام و امور شهریه ارایه دهند.
کمکهای مالی‌ معمولاً به دو صورت ارائه میشوند:
وام تحصیلی‌
پرداخت اقساطی
افتتاح حساب بانکی‌
دانشجویان بین‌المللی جدید در انگلستان تمایل دارند که هر چه سریع تر امور اقامتی خود را به انجام برسانند.افتتاح حساب بانکی در این امر به شما کمک خواهد کرد.به همهٔ دانشجویان بین‌المللی توصیه میشود حتما در انگلستان حساب بانکی‌ داشته باشند زیرا یکی از امن‌ترین و موثر‌ترین روشهای مدیریت مالی‌ خواهد بود.اگر شما در جستجوی اشتغال به صورت نیمه وقت هستید حساب بانکی‌ برای واریز دستمزد شما بطور مستقیم به حسابتان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
چه نوع حسابی‌ افتتاح کنم؟
در اغلب موارد دانشجویان در باز کردن حساب در کشورهای خارجی‌ دچار مشکل میشوند زیرا عمدتاً بانکها مدت زمانی‌ را بری انجام مراحل گشایش حساب و چکهای اعتباری درخواست کنندگان بین‌المللی صرف میکنند. اما، اکثر دانشجویان بین‌المللی باید اجازه افتتاح حساب که "حساب بانکی اولیه" نامیده میشود را داشته باشند. حساب بانکی اولیه به دانشجویان امکان واریز و دریافت پول را میدهد، و معمولاً کارت ATM به منظور برداشت پول برای شما تدارک دیده میشود. حسابهای بانکی اولیه‌ هر نوع کارت اعتباری به دانشجویان ارائه نمیدهند، بنابرین تسهیلات اضافی مانند کارت اعتباری یا دسته چک به شما تعلق نمی‌گیرد.ممکن است برخی‌ از دانشجویان بین‌المللی بتوانند بانکی‌ مناسب برای ارائه حساب دانشجویی بیابند که از انعطاف بیشتری نسبت به حساب بانکی‌ اولیه‌ برخوردار باشد. این حسابها ممکن است برخی‌ امکانات محدود اعتباری مثل دسته چک را ارائه دهند.دفتر خدمات بین‌المللی کلیه اطلاعات لازم را در برنامه‌ای که به محض ورود شما به دانشگاه و قبل از آغاز سال تحصیلی جهت آشنایی دانشجویان با دانشگاه تدارک دیده میشود در اختیار شما قرار خواهد داد.
چگونگی‌ افتتاح حساب بانکی‌
به منظور افتتاح حساب بانکی در انگلستان،مدارکی از قبیل کارت شناسایی و آدرس شما در انگلستان از شما خواسته میشود.برخی‌ از بانکها تاییدیه آدرس شما در کشور محل اقامتتان را نیز درخواست میکنند.اگر شما مقدار زیادی سپرده اولیه داشته باشید امکان اینکه بانک تسهیلاتی برای شما در نظر بگیرد وجود دارد.
در اینجا لیست اسنادی که شما معمولا برای افتتاح حساب باید فراهم نمیایید وجود دارند.لطفا توجه داشته باشید که ممکن است این اسناد از بانکی به بانک دیگر یا شعبه‌ای به شعبه دیگر متفاوت باشند.
  • اثبات هویت
  • پاسپورت امضا شده فعلی (برخی‌ از بانکها کارت شناسایی ملی‌ را نیز قبول میکنند(
  • گواهی وضعیت دانشجویی و آدرس
  • نامه رسمی‌ دانشگاه (Offer Letter) که به آدرس شما در کشور محل اقامتتان ارسال شده است
  • نام رسمی‌ از طرف دانشگاه لیم کوک وینگ که تائید می‌کند شما بطور کامل ثبت نام کرده اید و همچنین تاریخ آغاز و پایان دوره تحصیلی‌ شما به همراه تائیدیه آدرس شما در کشور محل اقامت و نیز آدرس فعلی‌ شما در انگلستان
  • قرارداد اجاره‌
  • صورتحساب قبض خدمات همراه با نام شما ( اگر شما تازه وارد انگلستان شده اید این مورد را نخواهید داشت)
دانشجویان برای انجام کلیه مراحل افتتاح حساب باید تقریباً ده روز یا بیشتر صبر کنند.