کاريابی
مرکز نسل آینده که در سال 2001 بنيان نهاده شد دانشجويان را در يافتن کار و انتقال دانشگاهی کمک می کند. نسل آینده ، به عنوان يک شرکت کاريابی، در جذب نيروهای حرفه ای برای صنعت، به خصوص در زمينه طراحی، چندرسانه ای، معماری، و تجارت فن آوری اطلاعات و ارتباطات دارای تخصص می‌ باشد.
ما از طريق ميزبانی جلسات بازديد دانشگاه های بين المللی در طول سال، برنامه ريزی سخنرانی ها و جلسات مصاحبه در طول نمايشگاه ها ، روابط نزديکی با آنها داريم.
فارغ‌التحصيلان ليم كوك وينگ تقريبا بلافاصله پس از اتمام تحصيل كار پيدا می‌كنند. اين دانشگاه اعتبار بسياری دارد و موفق‌ترين دانشجويان ما معمولا توسط شركت‌های مختلفی كه به دنبال كارمندان ماهر و زيرك هستند سريعا جذب می‌شوند. ما خود ليستی از فرصت‌های شغلی نيمه وقت و تمام وقت داريم كه قطعا مورد توجه دانشجويان قرار می‌گيرد.
اهداف
مرکز نسل آینده همچنين در زمينه انتقال به دانشگاه های ديگر مشاوره ارائه نموده و در انتخاب دانشگاه و رسيدگی به امور ويزا، اقامت و استقبال در فرودگاه دانشجویان را یاری می کند.
ما همچنين با همکاری متخصصان صنعتی برای مهيا نمودن دانشجويان سال آخر جهت آشنايی با شرايط محيط کاری کارگاه های آمادگی صنعتی برگزار می نماييم.
خدمات
  • کاريابی برای دانشجويان خارجی،
  • پذيرش دانشگاه های داخلی و خارجی،
  • مشاوره شغلی و کاريابی،
  • ارائه راهنمايی در مورد اعتبار دانشگاه ها،
  • برنامه تبادل فرهنگی و دانشگاهی.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت نسل آینده مراجعه نمائید؛
www.nextgen.com.my