کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در زمینه مدیریت منابع انسانی‌
درباره این رشته
کد تائید
KP/JPS(KA7626)09/12
دانشکده
مرکز آموزش های تکمیلی
سطح دوره
کارشناسی ارشد
اعطا شده از
دانشگاه لیم کوک وینگ
شعبه
لندن

دوره كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني در زمينه مديريت منابع انساني به منظور برآورده سازي نيازهاي جمعيت وسيع اما منحصر به فردي از دانش آموختگان جديد و بزرگسالان شاغل طراحي شده است. دانشجويان مفاهيم و مهارت هاي توزيع مؤثر منابع انساني در درون سازمان را فرا مي گيرند. مواد درسي اين دوره شامل آموزش و توسعه، برنامه ريزي راهبردي كارمندان، قانون كار و اشتغال، مديريت تغيير سازماني، حقوق و مزايا، رهبري و تيم سازي می‌باشد.

به علاوه، دانشجويان آن دسته از مسائل مربوط به منابع انساني را كه از فن آوري و محيط تجاري بين المللي ناشي مي شوند مي آموزند. آنها همچنين فرا مي گيرند كه چگونه به عنوان يك مدير منابع انساني يا مسئول پرسنلي در يك سازمان تجاري يا دولتي ایفای نقش نمايند تا به افزايش كارآيي و مولد بودن كاركنان كمك كنند.

اين مسئله همچنين به دانشجويان كمك مي كند تا آگاهي بيشتري از چالش هاي موجود در تجارت جهاني داشته باشند. اين امر همچنين آنها را قادر مي سازد تا ابزار، توانايي ها، و طرز تفكر دور برد مورد نياز جهت رويارويي با اين چالش ها را ايجاد كنند.


شرایط ورود:

  • مدرك كارشناسي معتبر يا معادل آن در رشته هاي مرتبط، یا
  • دانشگاه درخواست هاي داراي سابقه قبلي مرتبط را، و آنهايي را كه داراي واحدهاي مطالعات عالي معادل از هر مؤسسه آموزش عالي ديگر يا تجربه شغلي مرتبط هستند، مورد بررسي قرار خواهد داد ، و
  • ضمیمه نمودن دو معرفینامه/ توصیه نامه از طرف کارفرما، استاد یا رئیس سابق یا فعلی‌، و
  • دانشجویان بین‌المللی بایستی مسلط به زبان انگلیسی‌ بوده و حداقل نمرهٔ آنها ۵۰۰ در آزمون تافل (نوع کامپیوتری) یا ۶ در آزمون آیلتز باشد و یا اینکه زبان مادری آنها انگلیسی‌ باشد.

ساختار برنامه آموزشی

سال ۱
ترم ۱ ترم ۲
حسابداري مديريتي مديريت مالي
مديريت بازاريابي روش تحقیق
روش هاي كمي تجارت اقتصاد مديريتي
ارتباطات و مذاكره در روابط با كاركنان
رفتار سازماني
سال ۲
ترم ۳
مديريت بين المللي منابع انساني
توسعه منابع انساني
انتخابی: یکی‌ را انتخاب کنید
بحث و مذاکره در روابط با کارمندان، یا نیروی کار و قوانین صنعت
مدیریت استراتژیکی
پایان نامه

فرصتهای شغلی‌:

تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در زمینه منابع انسانی‌، میتواند زمینه ساز موفقیت‌های شغلی‌ فراوانی برای فارغ التحصیلان این رشته باشد. این برنامه فارغ التحصیلان را برای کسب رتبه‌های سازمانی بالاتر در بخش نیروهای انسانی‌ در سازمان‌ها آماده می‌کند. به عنوان مثال فارغ التحصیلان میتوانند مشاغل زیر را در سازمان‌ها داشته باشند

  • مدیریت منابع انسانی‌،
  • مدیریت روابط صنعتی،
  • مدیریت جبران،
  • مشاوره مدیریت منابع انسانی‌.
ثبت نام کنید
مراحل ثبت نام را مطالعه کنید و فرم ثبت نام را دریافت کنید.
مکاتبه کنید
برای یافتن پاسخ سوالات هایتان آنها را برای ما ارسال کنید.
محل دانشگاه
با نزدیکترین شعبه لیم کوک وینگ ارتباط برقرار کنید.