آکادمی زبان انگلیسی ‌ CECL
درباره این رشته
سطح دوره
مدرک زبان انگلیسی‌
اعطا شده از
دانشگاه لیم کوک وینگ
شعبه
لندن

مرکز زبان انگلسی‌ کمبریج لندن (CECL) به منظور رویارویی با نیازهای مختلف دانشجویانی که در لندن زبان انگلیسی‌ میخوانند و کسانی‌ که برای تحصیل در رشته‌ها و دانشگاه‌هایی‌ اقدام می‌کنند که نیاز اولیه آنها سطح زبان انگلسی‌ کاندیدا می‌باشد، احداث شده است.

تنها دانشجویانی که به شدت نیاز دارند که در نگارش و صحبت کردن حرفه‌ای شوند و میخواهند که زبان انگلیسی‌ را به عنوان یک زبان بین المللی و رقابتی یاد بگیرند وارد دوره‌های زبان CECL میشوند.

جزئیات دوره
طول دوره ۱- ۴۲ هفته
ساعت در هفته ۱۵ ساعت
برنامه دوره ۰۹:۰۰ - ۱۲:۰۰ یا ۴.۰۰ - ۷.۰۰ (دوشنبه تا جمعه)
تعداد زبان آموزان در نهایت ۱۵ نفر
رده سنی ۱۸ سال به بالا

جزئیات دوره


سطح مبتدی

این سطح به صورت مهارتهای ارتباطی‌ مبتدی و محدود و معمولا زبان اشاره و سیگنال‌ها تدریس میشوند. این سطح از کلاس‌ها کمک بیشتری برای ارتباط برقرار کردن لازم دارد. صحبت کردن و نوشتن معمولا در حد نام، آدرس و یک معرفی‌ خیلی‌ ساده می‌باشد.

سطح مقدماتی

در این سطح زبان آموزان از سطح ضعیفی از مهارت‌های ارتباطی‌ برخوردار خواهند بود ولی‌ با کمک مربی خود. آنها در شرایط مشابه میتوانند احوالپرسی‌های ساده را انجام بدهند، اطلاعات سطحی را بگیرند، سوالات روزمره زندگی‌ را به نحو ساده پاسخ گویند و صحبت‌ها و مکالمات معمولی‌ را انجام دهند. مهارت نگارش آنها در حد اطلاعات ساده در ارتباط با خودشان خواهد بود.

دوره قبل از متوسط

در این سطح زبان آموزان دارای مهارت کامل برای صحبت کردن در شرایط مشابه را دارند. آنها میتوانند برای نیازهای روزانه خود بحث کنند و در شرایط اجتماعی در سطح ساده به صورت مناسب عمل کنند. در زمینه نگارشی میتوانند فرمها را پر نمایند، خلاصه برداری کنند و وظایف ساده را انجام دهند. در شرایط آشنا ممکن است که ضعف‌هایی‌ در ارتباط برقرار کردن داشته باشند ولی‌ میتوانند از استراتژی درخواست توضیح بیشتر استفاده نمایند.

دوره متوسطه

زبان آموزان در این رده، سطحی از ساختار اولیه ارتباطات را که میتوانند در بیشتر شرایط روزمره زندگی‌ به صورت مناسب از آن استفاده کنند، خواهند داشت. دانش آموز میتوانند زبان انگلیسی‌ مورد نیاز با علایق شخصی‌ و حرفه‌ای خود را کسب نمایند. آنها هرچند مکن است که اشتباهت زیادی داشته بمانند ولی‌ به صورت موثر و گویا میتوانند از مهارت‌های انگلیسی‌ خود در نگارش استفاده کنند هرچند ممکن است استراتژی‌های زیادی را در آن به کار گیرند.

دوره بعد از متوسط

زبان آموزان در این دوره به راحتی‌ میتوانند صحبت کنند و بنویسند. آنها دانش جامعی از سطح ابتدائی ساختار زبان انگلیسی‌ دارند و میتوانند از دانش خود در شرایط مناسب استفاده کنند. مفهوم کامل حرف‌ها و نوشته‌ها را چه در زمینه شخصی‌ و چه در زمینه حرفه‌ای به طور کامل لمس می‌کنند. حتی میتوانند در بعضی‌ شرایط مشابه از اصطلاحات و ساختارهای پیچیده نیز استفاده کنند. بعضی‌ مواقع اشتباهاتی دارند ولی‌ معمولا خودشان به راحتی‌ اشتباه خود را اصلاح می‌کنند و معمولا اشتباهی‌ که منجر به نامفهومی ارتباطات شود، ندارند.

دوره قبل از پیشرفته

زبان آموزان در این سطح باید قادر باشند که ساختار اصلی‌ زبان انگلیسی‌ را با اعتماد به نفس رعایت کنند، سطح وسیعی از دانش لغات را داشته باشند و در یک ارتباط کامل از آنها به همراه استراتژی‌های مختلف در شرایط مختلف اجتماعی استفاده کنند. سطح دانش آنها از زبان گفتاری و نوشتاری باید فراتر از قادر بودن به انتخاب آیتم‌ها اطلاعاتی‌ بمانند، و آنها باید قادر بمانند متون اصلی‌ و فرعی را تمیز دهند و فرق بین متون و جزئیات مهم را لمس کنند. آنها باید متون مختلفی را بتوانند بنویسند (از بحث‌ها گرفته تا توضیح وقایع).

CAE پیشرفته

این دوره احاطه کلی‌ بر روی تمام ساختارهای اولیه زبان انگلیسی‌ است. مفاهیم مختلفی‌ را میشناسد و از آن مفاهیم به صورت موثر در شرایط خصوصی و حرفه‌ای استفاده می‌کند. زبان آموز در این دوره مفاهیم را درک می‌کند و نکات ظریف را پیدا می‌کند. گاهاً اشتباهات و خطاهایی اتفاق می‌افتد ولی‌ بیشتر آنها در شرایط جدید اتفاق می‌‌افتد. زبان آموز در این سطح به دستور زبان چه در خصوص گفتاری و چه نوشتاری احاطه کامل دارد و میتواند آنها را در شرایط مختلف به کار ببندد. اصطلاحات پیچیده را میفهمد و میتواند از آنها استفاده کند. اشتباهاتی که ممکن است پیش بیاورد با استراتژی که یاد گرفته است میتواند درست کند و هر شرایط خاصی‌ را میتواند کنترل کند.

IELTS

IELTS در حقیقت سیستم امتحانی بین المللی زبان انگلیسی‌ است. این آزمون قدرت کاندیدا را در ارتباط با چهار مهارت اصلی‌ زبان انگلیسی‌ اعم از : شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن برای آنهایی که علاقه مند به ادامه تحصیل به زبان انگلیسی‌ هستند و قصد برقراری ارتباطات قوی تر دارند، ارزیابی می‌کند.

انگلیسی‌ محاسباتی و ECDL

هدف اصلی‌ ECDL از این دوره آماده کردن زبان آموزان با منابع نمونه زبان انگلیسی‌ در جهت فهم کامپیوتر و کار کردن با آن با اعتماد به نفس کامل است.

این دوره ECDL توسط جامعه کامپیوتر بریتانیا راه اندازی شده است و حتی واحد‌هایی‌ دارد که زبان آموز باید آنها را طی‌ کند. این یک دوره ضروری است که زبان آموزان مرکز .. باید آن را طی‌ کنند و در آن فارغ التحصیل شوند.

این دوره مناسب دانشجویانی است که میخواهند از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته زبان آموزی خود را ادامه دهند.

جزئیات واحد ها
واحد ۱ مفاهیم فن آوری اطلاعات
واحد ۲ استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها( استفاده از نرم افزار Windows XP)
واحد ۳ پردازش لغت‌ها ( استفاده از نرم افزار Word)
واحد ۴ صفحات گسترده (استفاده از نرم افزار Excel)
واحد ۵ پایگاه داده‌ها (استفاده از نرم افزار Access)
واحد ۶ ارائه دادن (استفاده از نرم افزار PowerPoint)
واحد ۷ اطلاعات و ارتباطات (استفاده از نرم افزار Internet Explorer و outlook Express)

انگلیسی‌ تجاری

دوره CECL تجاری در جهت آشنایی زبان آموزان با لغات تجاری، ارتباطی‌، نوشتاری و صحبت کردن به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند آنها را در یک محیط کاملا تجاری کمک نماید. این دوره برای آموزش و بهبود آگاهی‌ زبان آموزان از مهارت‌های ارتباطاتی و نوشتاری طراحی شده است و آن‌ها را تشویق می‌کند که نگاهی‌ عمیق‌تر به استراتژی‌های جدید استفاده از زبان انگلیسی‌ در راه‌های کاربردی.

ثبت نام کنید
مراحل ثبت نام را مطالعه کنید و فرم ثبت نام را دریافت کنید.
مکاتبه کنید
برای یافتن پاسخ سوالات هایتان آنها را برای ما ارسال کنید.
محل دانشگاه
با نزدیکترین شعبه لیم کوک وینگ ارتباط برقرار کنید.