کارشناسی هنر در تولید رسانه‌ موبایل
درباره این رشته
کد تائید
JPT/BPP (KA10650) 01/16
دانشکده
خلاقیت مالتی مدیا
سطح دوره
دوره کارشناسی
اعطا شده از
دانشگاه لیم کوک وینگ
شعبه
سایبرجایا

کارشناسی (عالی‌) هنر در تولید رسانه‌ موبایل، یک برنامه خلاق و جذاب با هدف آموزش دانش جویان در پیشرفت کاربردهای آینده از دستگاه‌های موبایل از دستگاه‌های نوع آی پد گرفته تا تلفن‌های موبایل و دستگاه‌های شخصی‌ دستی‌ می‌باشد.

پیشرفت استفاده کاربردها از تمام انواع دستگاه‌های الکترونیکی‌ موبایل منجر به تغییر روش بعضی‌ از تولیدات شرکتها و توزیع نرم افزارها شده است. استفاده کننده‌ها به طور فزاینده‌ای به دنبال دسترسی سرعت بالا، پویا، سرگرم کننده و مطالب گوناگون در تمام انواع رسانه‌ در موبایل و دستگاه‌های دستی‌ میباشند؛ مانند: موزیک، ویدئو، اینترنت، فیلم، بازی، پزشکی‌، آموزشهای موبایل و بسیاری کاربردهای دیگر. در حقیقت تجارت کاربردهای موبایل در حال حاضر در بین ده‌‌‌ تجارت برتر دنیا قرار دارد، و با پیش بینی‌‌ها از رشد بخش و کارمندان، چشم انداز این صنعت بسیار دلگرم کننده است.

دانش جویان محتواهای کلیدی فن آوری‌ها و عناصر در خلق کاربردهای موبایل مانند: پویا نمایی، پیشرفت وب، دستکاری عکس و ابزارهای توسعه همه فن حریف را آموزش میبینند. کلاسها دانش جو محور، تعاملی، همفکری و چند انضباطی میباشند که به دانش جویان راه‌های چند گانه در زمینه‌های مرتبط را نشان میدهد؛ از ابزارهای پیشرفت آی‌ فون تا ویندوز موبایل ها. این دوره مهارت‌های عملی‌ را به اندازه دانش عمومی‌ از محاسبات و تجربه برنامه نویسی به دانش جویان یاد میدهد.

  • دانش جویان قادر به شرح، توضیح و استفاده از دانش مفاهیم اساسی‌، اصول، تکنیک ها، روشها و تئوری خلق محتوای موبایل با پیشرفت کاربردهای محتوا برای صنایع محتوای موبایل خواهند بود.
  • قادر به طراحی، دستکاری و ساخت محتوا یا کاربرد که به صورت مستقیم مرتبط به روند پیشرفت موبایل شامل مستندات، خلق دارایی، برنامه نویسی، محتوا نویسی و استفاده از روشها و مهارت‌های طراحی پایه خواهند بود.
  • قادر به تحقیق، توضیح و شرح مسائل اخلاقی‌، فرهنگی‌، رفتاری و مسئولیت‌ها و ارتباطات بین فرهنگی‌ مرتبط در محیط جهانی خواهند بود.
  • قادر به تمرین و مطابقت رفتارهای مثبت کاری و پیشرفت رفتارهایی که نیاز مهم در محتوای موبایل و صنایع پیشرفت کاربردها است، میباشند.
  • قادر به انتقال راحت اطلاعات تئوری و تکنیکی‌ در یک چهارچوب مناسب برای شنوندگان خاص میباشند و قادر به کار کردن با دیگران که دارای اخلاق ها، دانش و مهارت‌های مختلف هستند برای رسیدن به اهداف میباشند.
  • قادر به نشان دادن قدرت برنامه ریزی، انجام و مدیریت کاربرد موبایل و پروژه پیشرفت محتوا و تجزیه و تحلیل موقعیت‌ها و شناخت فرصتها و پتانسیل‌ها برای تجارت میباشند.
  • قادر به کار کردن در موقعیت‌های مختلف و آموزش و مطابقت با دانش حساس در روند پیشرفت و مفاهیم مرتبط با محتوای موبایل و صنایع پیشرفت کاربردها به خوبی‌ صنایع خلق محتوا میباشند.
  • قادر به یادگیری بیوسته و شناخت مشکلات و خلق راه حلهای خلاق و بدیع‌ برای طراحی مسائل تکنیکی‌ می‌‌باشند.

شرایط ورود:

  • گذراندن دوره پایه رشته های طراحی در لیم کوک وینگ، یا
  • مدرک اتمام دوره پیش دانشگاهی .

ساختار برنامه آموزشی

سال ۱
ترم ۱ ترم ۲
مطالعات رسانه‌‌ای موبایل ۱ مطالعات رسانه‌‌ای موبایل ۲
مطالعات تعاملی وب ۱ مطالعات تعاملی وب ۲
تصویربرداری دیجیتال ۱ تصویربرداری دیجیتال ۲
اصول طراحی برنامه نویسی وب ۱
طراحی وب طراحی صفحه نمایش
توسعه مفهوم انتخابی: یکی‌ را انتخاب کنید:
زبان ملی‌ مالزی یا برنامه همکاری درسی‌ ۲
انتخابی: یکی‌ را انتخاب کنید:
اخلاق، یا مطالعات اسلامی و یا برنامه همکاری درسی‌ ۱
سال ۲
ترم ۳ ترم ۴
رابط کامپیوتر انسانی آشنایی با برنامه نویسی جاوا
مدیریت پایگاه داده ها معماری اطلاعات
برنامه نویسی وب ۲ توسعه نرم افزار ۲
توسعه نرم افزار ۱ موبایل تولید رسانه ها ۲
موبایل تولید رسانه ها ۱ روش تحقیق
انتخابی: یکی‌ را انتخاب کنید:
مالزی شناسی‌، یا برنامه همکاری درسی‌ ۳
کلاس‌های جهانی
سال ۳
ترم ۵ ترم ۶
پایان نامه برای توسعه محتوای موبایل پروژه پایانی
برنامه نویسی دستگاه‌های موبایل ۱ مطالعات حرفه ای
کار آموزی کار آفرینی
پروژه توسعه نرم‌افزار موبایل برنامه نویسی دستگاه‌های موبایل ۲
انتخاب آزاد ۱ انتخاب آزاد ۲

فرصتهای شغلی‌:

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود که در صنایع برنامه‌های موبایل به عنوانه برنامه نویس برنامه‌های موبایل، برنامه نویسی موبایل، برنامه نویسی آیفون و طراح نرم افزار چه در صنایع برنامه‌های موبایل و مشاغل مخابرات بی‌ سیم مشغول به کار شوند. زمینه‌های انتخابی، با توجه به این نکته که شرکتهای موبایل آمریکایی‌ و انگلیسی‌ بسیاری دارای شعب در دست احداث در جنوب شرقی‌ آسیا میباشند، نامنتها می‌باشد.

ثبت نام کنید
مراحل ثبت نام را مطالعه کنید و فرم ثبت نام را دریافت کنید.
مکاتبه کنید
برای یافتن پاسخ سوالات هایتان آنها را برای ما ارسال کنید.
محل دانشگاه
با نزدیکترین شعبه لیم کوک وینگ ارتباط برقرار کنید.