مبانی بازرگانی
درباره این رشته
کد تائید:
JPT/BPP (KR11360) 03/15
دانشکده:
مدیریت بازرگانی و جهانی‌سازی
سطح دوره:
پایه
اعطا شده از:
دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ
شعبه:
سایبرجایا

فارغ‌التحصیلان دوره متوسطه در این دوره یک ساله با اصول تئوری و کاربردی رشته بازرگانی آشنا می‌شوند. واحدهای اصلی رشته «مبانی بازرگانی» به‌گونه‌ای تدوین شده‌ که فارغ‌التحصیلان می‌توانند در رشته‌های متنوع مرتبط با صنعت ادامه تحصیل دهند.

رشته‌های مختلف مقطع مبانی دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ فارغ‌التحصیلان دوره دبیرستان را آماده ورود به مقطع کارشناسی می‌کند. این دوره در حقیقت معادل با دوره پیش‌دانشگاهی است و دانش‌آموزانی که دوره متوسطه (دبیرستان) را با موفقیت گذرانده باشند، می‌توانند وارد این دوره شده و پس از آن مستقیما تحصیلات خود را در سطح کارشناسی ادامه دهند.

دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ گرایش‌های وسیعی از رشته مدیریت بازرگانی را در سطح کارشناسی به فارغ‌التحصیلان ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان می‌توانند بر اساس علایق خود، یکی از این گرایش‌ها را برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی انتخاب نمایند.

دانش‌آموزان ملزم به گذراندن واحد‌های غیر مرتبط با زمینه مورد علاقه شغلی‌شان در آینده نیستند. فراگیری مهارت‌های فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، تجارت و مدیریت در دستور کار کلیه رشته‌های مبانی دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ قرار دارد. همچنین آموزش فشرده زبان انگلیسی از دیگر برنامه‌های این دوره است که در غالب واحدهای ارتباطات ارائه می‌شود.

دانش‌آموزانی که قبلا واحدهایی مرتبط با این رشته را گذرانده باشند، در صورت بررسی و تایید نمرات و نمونه‌ کارهایشان توسط دانشگاه، می‌توانند از گذراندن دوره پایه معاف شوند.

شرایط ورود به این دوره

  • دارا بودن مدرک پایان دوره متوسطه

ساختار برنامه آموزشی

ترم ۱ ترم ۲
اصول حسابداری انگلیسی و مهارتهای مطالعه
انگلیسی اصول اقتصاد ۱
معرفی‌ فن‌آوری اطلاعات مبانی مدیریت
ریاضیات معرفی‌ حسابداری مالی
مقدمات تجارت زبان عمومی‌
ترم ۳
انگلیسی و تفکر انتقادی
اصول اقتصاد ۲
مبانی حقوق
مبانی بازاریابی
بانکداری مقدماتی

فرصت‌های ادامه تحصیل

دانش‌آموختگان در پایان این دوره می‌توانند در یکی از مقاطع و رشته‌های زیر به ادامه تحصیل بپردازند:

ثبت‌نام کنید
مراحل ثبت‌نام را مطالعه کنید و فرم ثبت‌نام را دریافت کنید.
مکاتبه کنید
برای یافتن پاسخ سوالات هایتان آنها را برای ما ارسال کنید.
محل دانشگاه
با نزدیکترین شعبه لیم‌کوک‌وینگ ارتباط برقرار کنید.